Logo Loading

Tere tulemast DuoPrint Decor'i!

DuoPrint Decor

Meie põhitegevuseks on trükiga sisustustooted. Oleme loonud oma lastetoa aknakatete ja tapeetide kollektsiooni ning saame trükkida tooteid ka vastavalt klientide soovidele.

Kuidas kõik alguse sai?

Olen tegelenud trüki- ja reklaamivaldkonnas üle 15 aasta. Alguses tegime logodega aknakatteid ettevõtetele ja ajapikku on leitud trükitehnoloogia ja materjalid, mis sobivad ka eluruumidesse. Eriti oluline on see, kui sisustame lastetubasid.

Trükiga sisustustoodetele hakkasin rohkem tähelepanu pöörama, kui oli endal vaja sisustada lastetuba, aga ei leidnud sobivaid mustreid.

Tänaseks oleme väljatöötanud terve kollektsiooni erinevaid mustreid, mida saab trükkida lastetubade aknakatetele ja tapeetidele. Meie aknakatete valikust leiab pimendavaid materjale kui ka mittepimendavaid ehk varjavaid ja erinevaid kardinaid – rulood, paneelkardinad, roomakardinad, tekstiilkardinad.

Olen aastaid koostööd teinud ühe Eesti aknakatete tootjaga, kes omab pikaajalist kogemust selles valdkonnas ja kes on ka mind välja õpetanud, et suudaksin pakkuda võimalikud häid lahendusi.

Trükiga aknakatteid saab kombineerida ka valmis kangaga, mis on enamjaolt ühevärvilised.

Koos saame luua omanäolise interjööri.

KIRKE VAHTER – ASUTAJA